Retro Reels – zwykły, tradycyjny slot

Jeśli jesteś fanem maszyn do gry, ale znudziły ci się już na siłę udziwniane gry typu Starburst, Ladies Nite, The Groovy Sixties czy The Snake Charmer, gdzie miejsce zwykłych symboli zastępują duchy, gwiazdki, samochody i inne wynalazki, Retro Reels na pewno przypadnie ci do gustu. To prosty, nieskomplikowany slot stylizowany na starodawne automaty wrzutowe, które kiedyś można było znaleźć prawie w każdym barze.

Retro Reels to z pewnością spora gratka nie tylko dla osób, które z nostalgią wspominają lata dziewięćdziesiąte oraz tych, którym z trudem przychodzi przekonanie się do współczesnych slotów online, ale także dla miłośników elegancji i prostoty. W Retro Reels jest 5 bębnów, trzy rzędy i 20 linii płatności, a losowane symbole przedstawiają klasyczne owoce (czereśnie, cytryny itd.), dolary i bary. Najbardziej opłacalna jest kombinacja $$$$$, ale wysoką nagrodę możemy wygrać również, gdy wylosujemy czerwone lub niebieskie cyfry 7. Wersja podstawowa Retro Reels nie oferuje dodatkowej rozgrywki, tzw. gamble. Możemy ją za to znaleźć w jednym z kilku innych wariantów tej gry: Retro Reels Extreme Heat.

Automat Retro Reels pojawił się na rynku niedawno, kilka tygodni temu, dlatego jeszcze niewiele kasyn ma go w swojej ofercie, ale jeśli chciałbyś na nim zagrać, możesz to zrobić w najlepszym kasynie internetowym AdmiralSpot.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *