Poker + slot = Poker Wideo

Video Poker to niespotykana wcześniej kombinacja tradycyjnego 5-kartowego pokera i nieskomplikowanej gry slotowej, która pojawiła się już w latach 80. Jest wiele interesujących rodzajów pokerów wideo, z których warto wymienić chociażby Bonus Poker, Tens or Better czy Double Double. Największym zainteresowaniem wśród doświadczonych graczy cieszy się jednak Jacks or Better.

Reguły gry w video pokera są zbliżone do tradycyjnego pokera, tylko nieco mniej skomplikowane. W skrócie: po wybraniu opcji „Deal” gracz otrzymuje 5 kart, z których każdą może jednorazowo wymienić. Zadaniem gracza jest skompletowanie takich kart, które zagwarantują zwycięski układ, na przykład cztery asy. Wysokość wygranej zależy tabeli wypłat (paytable) – każdy portal kasynowy ma inną tabelę, mogą się one różnić też w konkretnych odmianach video pokera.

Co ciekawe Jacks or Better posiada funkcję dodatkowej rozgrywki znaną Wam na pewno ze slotów. Daje nam ona możliwość pomnożenia wygranej i polega na odgadnięciu jakiego koloru jest zakryta karta. Opcja gamble uruchamia się zawsze po wygranej rundzie, ale nie jest obowiązkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *