Jak się zaczęła moja przygoda z hazardem?

Gra w kasynie to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych, a przy tym opłacalnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Osobiście przekonałem się o tym 10 lat temu, gdy zachęcony lekturą autobiografii słynnego hazardzisty, który zgromadził majątek grając w Courchevel, sam zdecydowałem się spróbować swoich sił w kasynie.

Najlepsze gry hazardowe

Na początku mojej przygody z hazardem korzystałem z blogów internetowych i poradników takich jak „The Poker Office” Tylera Nalsa, „Texas Dolly’s a Course in Power Poker” D. Brunsona i „The Poker Mindset” Iana Taylora. Dzięki nim przyswoiłem zasady gry w one-armed bandit, keno, ruletkę i pozostałe gry hazardowe. Później sprawdziłem swoje umiejętności rejestrując konto treningowe na AdmiralSpot.com i grając za wirtualne środki. Przekonałem się wtedy, że jestem całkiem dobry w pokerze i ruletce, do tej pory to moje ulubione gry.

Gry hazardowe – jednoręki bandyta

Jednoręki bandyta to najpopularniejszy rodzaj gier w internetowych kasynach.  Lubię ten rodzaj gier i gram w nie często. Teraz gram już za realny kapitał, jednak staram się robić to rozsądnie. Zazwyczaj ustalam określony budżet na grę i staram się tego limitu nie przekraczać. W ruletkę gram zawsze w poniedziałek po pracy i nie poświęcam na ten cel więcej niż 200 zł, nawet kiedy mam dobrą passę. Moja największa do tej pory wygrana hazardowa wyniosła 15 000 PLN – to jak na razie mój rekord w pokerze. W grze w kości udało mi się wygrać maksymalnie 9 tys. zł.

Źrodło: https://www.admiralspot.com/pl/blog/gry-hazardowe-jednoreki-bandyta-kroluje-w-kasynach-online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *