Jak wygląda weryfikacja tożsamości w kasynie?

Prawie każde kasyno wcześniej czy później musi sprawdzić wiarygodność swoich graczy, zazwyczaj w momencie pierwszej wypłaty środków. Dlatego bardzo ważne jest, aby wpisywać autentyczne dane osobowe w trakcie zakładaniu konta – w innym przypadku możemy napotkać problemy z wypłaceniem posiadanych na koncie środków.

Na czym polega weryfikowanie danych osobowych? Najczęściej wygląda to tak, że serwis prosi użytkownika o przesłanie skanu dowodu tożsamości, np. dowodu osobistego, prawa jazdy lub karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że przesyłając kopię osobistych dokumentów, należy zakryć część ważnych danych, jak na przykład pesel i nr konta bankowego. Czasami weryfikację przeprowadza się telefonicznie.

Kasyna internetowe weryfikują konta w trosce o swoje i nasze bezpieczeństwo. Zależy im na tym, aby uniemożliwić branie udziału w grze niepełnoletnim i aby żadna osoba nieupoważniona nie mogła wypłacić naszych pieniędzy. Analiza przesłanych przez nas dokumentów trwa nawet parę dni, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *