Jednoręki bandyta przez internet

Na pewno każdy z nas kojarzy ze starych filmów automaty, do których wrzuca się monetę, pociąga za drążek i po wylosowaniu układu identycznych znaków wygrywa pieniądze. Ta gra to jednoręki bandyta (one-armed bandit). Swego czasu tego rodzaju maszyny były mocno rozpopularyzowane w Ameryce i nie tylko, można je było znaleźć w wielu knajpach i salonach gier.

Obecnie nie można już znaleźć tych automatów w barach, ale za to od niedawna możemy zagrać na jednorękim bandycie za pośrednictwem internetu. Internetowa gra ma na pewno dużo zalet, chociażby dostępność i oszczędność czasu. Potrzebny nam tylko komputer podłączony do internetu i parę PLN w kieszeni. Jak się okazuje, internetowa wersja jednorękiego bandyty cieszy się równie dużym zainteresowaniem jak tradycyjna odmiana tej gry – według statystyk próbuje w niej swego szczęścia ponad połowa użytkowników internetu.

Na czym polegają reguły gry w one-armed bandit online? Na początek trzeba założyć konto na wybranej internetowej platformie oferującej automaty jednorękiego bandyty online, potem przelewamy pieniądze na konto i rozpoczynamy grę. Na ekranie widzimy taki sam obraz jak w tradycyjnej maszynie, z tą różnicą, że nie ma drążka, zamiast tego mamy odpowiedni button, w który musimy kliknąć, aby rozpoczęło się losowanie. Jeżeli komputerowi uda się wylosować konfigurację jednakowych znaków, wtedy wygrywamy.

Dziecinnie proste, co nie? Gdzie znaleźć najlepsze gry hazardowe? Sprawdź tu: https://www.admiralspot.com/pl/games

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *